مشاور فنی انتخاب محصولات و خدماتinfo@kerkerehbarghi.ir

چگونه درب اتوماتیک پارکینگی ریلی مناسب انتخاب کنیمساختار و شیب درب اتوماتیک
نکته مهم دیگری که باید مورد توجه قرار دهید ساختار و شکل درب است. یک درب با تیرک های عمودی 25 میلیمتری با فاصله 150 میلیمتری مابین هر یک از آنها، نسبت به ساختاری که یک تیرک عرضی در سرتاسر عرض آن قرار گرفته است، کمتر در برابر باد به صورت عایق عمل می کند و در نتیجه به موتور درب بازکن اتوماتیک کمتر فشارمی آورد.
شما باید به میزان مقاومت درب دربرابر باد و طوفان نیز توجه کنید در حالیکه موقعیت مکانی درب، زیربنا و پایه درب و همچنین ابعاد درب را در نظر می گیرید. به عنوان مثال یک درب با ساختاری شامل تیرک عرضی واقع درمحیطی در معرض باد مثل محیط ساحلی در برابر نیروی باد، عایق تر عمل می کند و درنتیجه به موتور بیشتر فشار می آورد درصورتیکه یک درب با ساختاری باز و بدون تیرک عرضی درمحیطی محافظت شده در برابر باد در همان سایز و عرض، کمتر در برابر باد عایق می باشد.

توجه داشته باشید که برخلاف درب های لنگه ای که عایق بودن در برابر باد برای آنها می تواند به عنوان یک شاخص در نظر گرفته شود، در مورد درب های ریلی اگرچه به آن اندازه حساس و بحرانی نیست اما باید به عنوان یک نکته مهم مورد توجه قرار گیرد.
نکته  مهم دیگری که باید در نظر داشته باشید شیب درب می باشد. شیب تأثیر بزرگی بر انتخاب موتور می گذارد.
به عنوان مثال یک درب اتوماتیک ریلی با وزن 200 کیلوگرم بر روی زمینی که  اختلاف ارتفاع مابین ابتدای ریل درب و انتهای آن به اندازه  میلیمتر150 می باشد، وزن مؤثر 1000 کلیوگرم دارد تا آنجا که به موتور مربوط است. بنابراین مشخص کنید که درب شما از نظر مقاوت در برابر باد و شیب در چه سطحی است:
 
تعداد تردددرب اتوماتیک ( تعدادعملیات روزانه )
به طور کلی میزان تردد 50 بار در روز به عنوان تردد پایین در نظر گرفته می شود با فرض بر اینکه 50 تردد به طور متوسط مثلاً در طی مدت زمان 8 ساعت گسترده شده باشد. چنانچه درب 25 مرتبه در طی نیم ساعت در صبح عمل کند و 25 مرتبه عملکرد  دیگر را درمدت نیم ساعت درغروب اجرا کند، بنابراین این حالت به عنوان تردد متوسط رو به بالا در نظر گرفته می شود.
بعضی از درب بازکن های اتوماتیک نیز طوری ساخته شده اند که در طول روز برای تردد های بسیار بالا عمل کنند در عین حال افرادی هم می خواهند از اپراتورهایی استفاده کنند که کاربرد کمی در طول شبانه روز دارند.


وزن درب اتوماتیک
اگرچه عرض درب نیز مورد توجه قرارمی گیرد، اما وزن درب ریلی تأثیر اصلی را در انتخاب موتور درب بازکن اتوماتیک درب های ریلی دارد. فرض را بر این می گذاریم که درب ریلی شما مجموعه خوبی از چرخ ها و گایدریل دارد، بنابراین وزن درب ریلی خود را به عنوان اولین نقطه مرجع یادداشت کنید.

ولتاژ پایین در مقابل ولتاژ بالا درب اتوماتیک
می توانید انتظار داشته باشید که مبلغ بیشتری برای موتورولتاژ پایین (12 یا 24 ولت)  نسبت به یک موتور مشابه با ولتاژ بالا (220 ولت) بپردازید. یک موتور ولتاژ پایین می تواند میزان ترددهای بالاتری را نسبت به موتور ولتاژ بالا تحمل کند.
همچنین موتور ولتاژ پایین می تواند با باتری بک آپ مجهز گردد که این قضیه برای موتورهای ولتاژ بالا بسیار مشکل تر است.

تمامی حقوق این سایت متعلق ب شرکت کرکره برقی می باشد . طراحی سئو ، بازاریابی اینترنت ، شرکت تجارت الکترونیک پویا سامانه ونک pouyaweb.net
مشاوره
فرم کار
استخدام
نام و نام خانوادگی (*)
Invalid Input
تحصیلات (*)
Invalid Input
سابقه (*)
Invalid Input
تلفن (*)
Invalid Input
ایمیل (*)
Invalid Input
رزومه (*)
Invalid Input
(*)
  از نو
Invalid Input